У суботу, 10 червня, до Жовтих Вод надійшла сумна звістка зі східних рубежів України про загибель 29-річного жовтоводця – Іллі Кириченка. Він потрапив під мінометний обстріл і зазнав поранень, у результаті яких помер.

У прес-центрі 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади зазначили, що Ілля перебував на бойовому чергуванні на одному з опорних пунктів у районі села Кримське Луганської області, яке ввечері окупанти накривали вогнем з артилерії, мінометів, гранатометів та іншої зброї. На певний час у тому районі було оголошено режим припинення вогню, втім бойовики порушили слово та атакували українську армію близько 21.30. Тоді Кириченко, який був стрільцем-помічником гранатометника, піднявся до брустверу, аби оглянути периметр. Пролунав вибух – терористи зненацька розпочали мінометний обстріл, під час якого солдат отримав поранення, несумісне з життям.

На передову Ілля пішов за власним бажанням: у лютому поточного року його прийняли на військову службу за контрактом. 30 березня йому виповнилося 29 років. Він був екологом, мав вищу освіту, деякий час працював на ДП «СхідГЗК» учнем дозиметриста. Майже 4 роки пропрацював головним державним інспектором у Державній інспекції з ядерної безпеки. Проте він свідомо вирішив, що його місце – серед захисників України. І віддав заради нашого народу і країни найдорожче – власне життя.

Для бойових побратимів Ілля Кириченко назавжди залишиться сміливим, вірним товаришем, який швидко встиг завоювати авторитет та повагу. Він із честю виконав свій військовий обов’язок.

Прощання з Іллею Кириченком відбудеться 14 червня о 12.00 біля пам’ятника Героям визвольної війни українського народу 1648-1654рр.