Учасники АТО та члени їх сімей вже отримали 30 безкоштовних квитків на виставу, яку покажуть 23 березня у ЦНТКіД ДП «СхідГЗК». Про це повідомила начальник відділу культури Олена КУЗЬМІНСЬКА під час оперативної наради, яка відбулася 20 березня.

«Керівництво Дніпровського академічного театру драми і комедії завжди на моє звернення надає безкоштовні квитки на вистави: будь-то дійство для дітей чи старшої категорії населення, – говорить Олена Кузьмінська. – Цього разу 30 жовтовдців із числа учасників АТО та членів їх сімей зможуть подивитися комедію «Чоловік до свята, або Поки вона помирала».

Також вона зазначила, що, на жаль, надати більшу кількість безкоштовних квитків учасникам АТО поки що немає можливості. «Відділ культури за поданням Громадської ради учасників АТО при виконкомі формує список запрошених, згідно з яким жовтоводські родини зможуть безкоштовно відвідати запланований захід у Палаці культури. Якщо хтось не отримав квитки на цю виставу – обов’язково матиме таку можливість наступного разу», – повідомила Олена Кузьмінська.

Тож запрошуємо всіх жовтоводців на виставу «Чоловік до свята, або Поки вона помирала». Як зазначають організатори – це історія про здійснення мрій та новорічні дива. Головний герой йде до коханки, але помиляється адресою. Двері відкриває самотня жінка, яка мешкає зі старенькою мамою. Чим закінчиться знайомство – дізнайтеся 23 березня о 18.00 у ЦНТКіД ДП «СхідГЗК».