Із понеділка 27 грудня центральні та східні області України накрили справжні хуртовини і снігопади. Чи було готове місто до такого різкого погіршення погодних умов та подолання наслідків негоди, розповів перший заступник міського голови Олег КУДРЯВЦЕВ.

За його словами, місто та об’єкти житлово-комунальної сфери почали готуватися до зими ще з осені. За цей час було придбано 680 тонн піщано-соляної суміші, відремонтовано три МАЗи та три трактори КП ВЖРЕО, придбано відвал для прибирання снігу на МАЗ КП «Чисте місто». Тому одразу з погіршенням погодних умов спецтехніка виїхала на розчищення вулиць міста. Однак, як розповів О.Кудрявцев, через масові скорочення людей на КП ВЖРЕО, сісти за кермо снігоприбиральної техніки практично не було кому. Тим водіям, які залишилися на підприємстві, доводилося працювати майже цілодобово.

Вчора на розчищення доріг міста від снігу виїхала спецтехніка, яку надали комунальні підприємства ВЖРЕО, «Чисте місто» та «Жовтоводськтепломережа». Загалом – шість одиниць: два МАЗи та чотири трактори. Першочергово від снігу розчищалися головні проїзні дороги міста, автобусні маршрути, під’їзди до відділень міської лікарні, кладовищ. Проте робота ускладнювалася через автомобілі, припарковані на узбіччях, та великий об’єм робіт, який не витримували ані люди, ані техніка.

Окрім того, до робіт із прибирання снігу було залучено 13 працівників КНП «Благоустрій». Вони вручну та за допомогою снігоприбирача розчищали зупинки громадського транспорту, парки та сквери. Роботи з розчищення міста від снігу триватимуть і надалі. Тому Олег Кудрявцев закликав власників транспортних засобів не залишати на ніч автівки на узбіччях вулиць, адже вони заважатимуть роботі спецтехніки. Наостанок він подякував за допомогу у розчищенні міста від снігових заметів усім небайдужим жовтоводцям, головам правлінь ОСББ, суб’єктам підприємницької діяльності, комунальним підприємствам ВЖРЕО, «Чисто місто», «Ритуальні послуги» та «Жовтоводськтепломережа».