Питання ремонту міських доріг останнім часом є однією з найактуальніших проблем Жовтих Вод. На жаль, більшість автошляхів міста потребують капітельного ремонту. І поки не надійшли обіцяні кошти з обласного бюджету на продовження ремонтних робіт, міський голова Володимир Абрамов звернувся по допомогу до керівництва ДП «СхідГЗК», аби підприємство власними силами упорядкувало дорогу по вул. Під’їзна.

«Окрім того, що ДП «СхідГЗК» є містоутворюючим підприємством, головним наповнювачем міського бюджету, воно ще й соціально відповідальне, – говорить міський голова. – На моє прохання допомогти з упорядкуванням дороги, яка забезпечує проїзд до підрозділів комбінату (ГМЗ, СКЦ), та є в’їздом до міста з боку київської траси – відгукнулися одразу».

У ДП «СхідГЗК» зазначили: спочатку дорогу розчистять, потім засиплють аварійні ями асфальтним зрізом. На певний час це забезпечить безпечний проїзд вулицею.

«Як завжди, ДП «СхідГЗК» не стоїть осторонь проблем Жовтих Вод. Висловлюю вдячність генеральному директору підприємства Олександру Сорокіну, заступнику генерального директора з безпеки Юрію Шмельову за постійну допомогу у вирішенні життєво важливих питань міста», – говорить Володимир Абрамов. – Для Жовтих Вод важлива підтримка комбінату та його співпраця із владою».

За словами міського голови Володимира Абрамова, на ремонт дороги по вул. Під’їзна вже виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено її експертизу. Відтак, початок робіт із капітального ремонту повністю залежить від ДніпроОДА та Дніпропетровської облради.

Наразі триває робота з підготовки до проведення поточного ремонту жовтоводських доріг. Зокрема, управління ЖКГ вже здійснює закупівлю послуги щодо цього через систему ProZorro.