Станом на 2 жовтня поточного року у Жовтих Водах лабораторно підтверджено 29 випадків коронавірусної хвороби. Подробиці розповіла начальник відділу охорони здоров’я виконкому міської ради Валентина БОКА.

В.Бока повідомила, що нині у місті – 29 підтверджених випадків COVID-19, із них 16 осіб одужали, 13 – продовжують лікуватися від недуги. На сьогодні стан пацієнтів задовільний, ступінь тяжкості захворювання – легкий та середній.

Начальник відділу охорони здоров’я розповіла, що останні випадки коронавірусної недуги були діагностовані 26 вересня у жінки, котра повернулася додому після відпочинку в одному з українських санаторіїв, та 2 жовтня у шести осіб, які звернулися по медичну допомогу до сімейних лікарів із симптомами ГРВІ. Після проходження рентгенівського дослідження останнім було встановлено діагноз «пневмонія».

На сьогодні, за словами В.Боки, у Жовтих Водах зареєстровано чотири підозрілі випадки COVID-19, усі хворі перебувають у Криворізьких інфекційних лікарнях №1 та №7.

Загалом медиками міста проведено 482 експрес-тести, 317 ПЛР-досліджень та 410 тестувань методом ІФА.

А ми закликаємо містян стежити за самопочуттям, дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, уникати скупчень людей та користуватися антисептиками. Адже в Україні спостерігається стрімке підвищення рівня захворюваності на COVID-19. Станом на 2 жовтня зафіксовано 217661 лабораторно підтверджений випадок коронавірусної хвороби, на Дніпропетровщині – 6423.

Марина Котова.