Теплі усмішки, піднесений настрій, сердечні поздоровлення та святковий концерт – саме так відзначили Міжнародний жіночий день представниці прекрасної статі Жовтих Вод. Захід відбувся 7 березня у Палаці культури Жовтоводської міської ради.

Урочистості та святковий концерт розпочалися зі слів щирої подяки присутнім у залі матерям, чиї сини загинули в зоні АТО. Того дня квіти отримали Таміла Юхимець, Алла Пошедіна та Ірина Сластнікова.

А для тих матерів загиблих жовтоводських героїв, котрі не змогли прийти на свято, учні гуманітарної гімназії та КЗЗСО «Дивосвіт» організували привітання вдома.

Під час урочистої частини жінок привітав міський голова Володимир Абрамов. Він зазначив, що сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали представниці прекрасної статі. Їх можна зустріти в УПСЗН, закладах освіти, медицині, торгівлі, органах місцевого самоврядування тощо. Та й не дивно, адже, на думку В.Абрамова, жінки, на відміну від чоловіків, більш пунктуальні, відповідальні, добросовісні та працьовиті.

Наостанок міський голова побажав усім представницям прекрасної статі Жовтих Вод міцного здоров’я, щастя, кохання, наснаги, терпіння, а також навчитися поважати та цінувати себе.

Із нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня 27 жінок отримали грамоти та подяки від народного депутата України Олега Кришина і міського голови Володимира Абрамова.

Концертну програму підготував відділ культури виконкому міської ради, святковий настрій подарували виконавці, серед яких – творчі колективи ЦДЮТ (танцювальний колектив «Імпульс», керівник Ненашева Катерина), музичної школи (ансамбль учнів музичної школи, керівник Ушенко Ірина), Палацу культури (народний ансамбль танцю «Світанок», керівник Олена Гонза).

Також лунали пісні у виконанні Світлани та Олександра Сахнюків, Володимира Вахнюка і Маньковського Валерія, Данила Дорошенка і Стаса Заславського.