Із 12 березня усі навчальні заклади Жовтих Вод закрито на карантин. Таке рішення прийнято на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС, яке відбулося сьогодні у виконкомі міської ради, відповідно до ухваленої напередодні постанови Кабміну №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Призупинення навчального процесу стосується усіх навчальних закладів міста незалежно від їхньої форми власності та управління: дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти. Карантин у Жовтих Водах триватиме до 3 квітня поточного року включно. Проте строки призупинення навчального процесу можуть бути змінені залежно від епідеміологічної ситуації в країні. У відділі освіти виконкому міської ради наголосили, що навчання у школах проходитиме дистанційно. Щодо пробного ЗНО – воно відбудеться у квітні, про що буде поінформовано додатково. Також, відповідно до ухваленого рішення комісії ТЕБ та НС, у місті скасовується проведення усіх культурно-спортивних та інших масових заходів.

А ми нагадуємо, що уникнути зараження коронавірусом допоможуть добре знайомі всім правила. Найперше – дотримання гігієни. Потрібно часто мити руки або обробляти дезінфекційними засобами. Окрім цього, необхідно зміцнювати імунітет – правильно харчуватися та вживати вітаміни, уникати контактів із хворими на ГРВІ, термічно обробляти продукти, не торкатися брудними руками очей, носа та рота. При появі перших симптомів коронавірусу (лихоманка, кашель, проблеми з диханням) у жодному разі не виходьте з дому. Якнайшвидше зателефонуйте лікарю та слідуйте його інструкціям. Контактні телефони: 095-012-91-52, 099-331-04-10 (із 08.00-18.00) та 050-145-76-80 (із 18.00-08.00).

Марина КОТОВА із засідання міської комісії ТЕБ та НС 12 березня.