Працівники Центру надання адміністративних послуг Жовтих Вод долучилися до акції «Привітай з Великоднем відвідувачів», яку ініціював департамент економічного розвитку ДніпроОДА. Кожному відвідувачу адміністратори разом із оформленими документами дарують вітальну листівку.

За словами начальника ЦНАПу Оксани Заяць, передсвяткова акція триватиме два дні: до кінця цього тижня. Кожен, хто звернеться до адміністраторів Центру, разом із документами отримає вітальну листівку з побажаннями. Таким чином намагатимуться створити для відвідувачів святковий настрій та радісну атмосферу.

У ЦНАПі запевнили, що це лише початок: до Дня вишиванки (18 травня) працівники окрім того, що одягнуться в українські сорочки, ще й прикрасять Центр власноруч вишитими роботами та дитячими тематичними малюнками. Також роздаватимуть гостям надруковані вірші Тараса Григоровича Шевченка. Говорять, що проводитимуть акцію для того, щоб нагадати жовтоводцям про українські традиції і звичаї та спонукати їх спілкуватися українською.