Шановні жовтоводці та гості міста! Запрошуємо Вас долучитися до заходів, спрямованих на національно-патріотичне виховання молодіякі, які проходитимуть протягом серпня 2016 року в різних регіонах України:

1. Всеукраїнська акція, яка направлена на розширення сфери застосування української мови дітьми та молоддю, «Краєзнавчо-туристична експедиція»

Дата: 18 – 21 серпня 2016 року.

Місце проведення: Донецька обл., м. Святогірськ.

Організатори: Мінмолодьспорт, Управління у справах сім’ї та молоді Донецької ОДА, Благодійний фонд «Я вірю в Україну».

2. Міжнародна акція, спрямована на національно-патріотичне виховання молоді, «Міжнародний злет з національно-патріотичного виховання»

Дата: 22 – 25 серпня 2016 року.

Місце проведення: м. Київ.

Організатори: Мінмолодьспорт, Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), МГО «Пласт – Національна скаутська організація України».

3. Всеукраїнська акція, спрямована на вшанування героїв боротьби українського народу за незалежність України, “Вовчак-2016”

Дата: 26 – 28 серпня 2016 року.

Місце проведення: Волинська обл., Турійський р-н, урочище Вовчак (поблизу с. Бобли).

Організатори: Мінмолодьспорт, управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА, Луцька міська спілка громадських організацій «Молодіжна платформа», Волинський обласний центр військово-патріотичного виховання «Волинська Січ», «Національна скаутська організація України – ПЛАСТ».

4. Всеукраїнський табір, який має на меті збільшити чисельність молоді, залученої до здійснення заходів за участю учасників антитерористичної операції на сході України, «Гайдамацька Січ»

Дата: 27 – 31 серпня 2016 року.

Місце проведення: Одеська обл., Савранський р-н, с. Кам`яне

Організатори: Мінмолодьспорт, управління у справах сім’ї, молоді та спорту Одеської ОДА, КУ «Одеський обласний центр патріотичного виховання дітей та молоді», ГО «Чорноморське гайдамацьке з`єднання».

Також пропонуємо слідкувати за подіями відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України у соціальній мережі «Facebook», де постійно оновлюється інформація про заплановані заходи (https://www.facebook.com/events/1691223891139839/).

За додатковою інформацією Ви можете звертатися до відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту (тел. (044) 246 62 35; e-mail: NPVMMS@gmail.com).