19 травня 2016 року в Центральній бібліотеці відбулася BiblioVista “БібліоМедіаЦентр”. За допомогою фандрайзингової діяльності було створено “БібліоМедіаЦентр” – єдиний інформаційний центр для організації ефективної системи одержання жителями повної інформації, необхідної для забезпечення їх особистих прав та життєво необхідних потреб, тобто надання послуг з Євроінтеграції, Місцевого самоврядування та Електронного урядування.

Заступник міського голови Євген Глазирін відкрив BiblioVistа, закликаючи громаду міста відвідувати бібліотеку і скористатися інноваційними послугами, які надаватиме бібліотека. Саме бібліотеки стають магістралями інформації для населення, тому що є публічними осередками, до яких населення має необмежений доступ.

Секретар міської ради Володимир Гончар виступив зі слайд-презентацією про Електронний уряд, Е-послуги, які громада міста Жовті Води зможе отримувати в бібліотеці за допомогою мережі Інтернет: перегляд закупівель та економія бюджетних коштів через систему Prozorro, звернення до міського голови та отримання різноманітних довідок за допомогою порталу iGov, а також оплата комунальних послуг.

Начальник відділу взаємодії Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталя Кожемяка  розповіла про безкоштовну правову допомогу, яку мешканці міста Жовті Води зможуть отримати в Центральній бібліотеці кожного понеділка з 13-00 до 15-00 через Skype зв’язок.

“БібліоМедіаЦентр” дасть змогу забезпечити тісний контакт з органами управління місцевої та державної влад, а бібліотека допоможе громаді міста скористатися інноваційними послугами. im2 im3 im1 im4