10 вересня близько ста представників підрозділів територіальної оборони нашої області відпрацювали різноманітний спектр завдань із бойової підготовки. Тренування пройшли на загальновійськовому полігоні Дніпра у межах «Єдиного стрілецького дня». До удосконалення своїх професійних навичок долучилась і делегація із Жовтих Вод. Про це на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Дмитро ХАНІС.

«Нещодавно в місті Дніпро, на полігоні однієї з військових частин проводилися заходи в рамках єдиного стрілецького дня територіальної оборони. Ініціатор заходу – обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. На заході були присутні голова Кам’янської райадміністрації Олег Гапіч, голови ОТГ, представники робочих груп та штабів територіальної оборони, військові комісари територіальних центрів комплектування та соц.підтримки, керівники підприємств області, які активно допомагають ЗСУ. Від нашого міста зі мною були присутні військовий комісар четвертого відділу м. Жовті Води Кам’янського РТЦК та СП Бояринцев О.А. та начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи Рябоконь В.Ж. Були проведені практичні заняття з тактичної стрілецької підготовки, мінно-вибухної справи.

Метою заходу було покращення теоретичних знань, відновлення практичних навичок у поводженні зі зброєю та виконання нормативів зі стрілецької зброї. Ми змогли закріпити свої навички стрільби. Поставлені завдання були виконані у повному обсязі та на високому рівні. Система територіальної оборони – це широкий комплекс завдань, який спрямований, у першу чергу, на гарантування безпеки громадян. Зважаючи на сьогоднішню ситуацію в Україні, навчання підрозділів територіальної оборони досить важливе», – написав очільник громади.