Як записатися на курси англійської? Як оздоровитися у санаторії? Коли черговий сплав на каяках чи лазертагові бої? Всі новини від ДніпроОДА для АТОвців – у новій групі, створеній у Viber. Про це повідомила координатор Центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

«Потреба у такій групі назріла давно. Тепер хлопці мають можливість оперативно отримувати інформацію про різні заходи, що організовує для них ДніпроОДА. АТОвці можуть звертатися і з будь-якими іншими питаннями – щодо соцзахисту чи оформлення документів. Працівники нашого центру обов’язково допоможуть», – зазначила Наталія Шуліка.

Звертатися з питаннями у групу «helpАТО» можна цілодобово. Спрацьовує автовідповідач, а у разі потреби працівники Центру допомоги бійцям АТО перетелефонують. До групи можна заходити і з мобільного телефону, і з комп’ютера. Все, що потрібно, – доступ до Інтернету та установлений додаток Viber. Повідомлення та дзвінки – безкоштовні. АТОвці, які бажають вступити до групи, можуть зробити це за посиланням.

Телефон Центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА – 068-679-89-61.

За інформацією офіційного сайту Дніпропетровської ОДА.