21 травня у місті пройшQf0NnQDqYA0ло кілька важливих подій – відзначення 368-ї річниці перемоги козацького війська під проводом Б.Хмельницького на Жовтих Водах у Визвольній війні 1648-1654 років, 59-ї річниці присвоєння селищу Жовта Річка статусу міста Жовті Води та Дня Європи.
Святкування розпочалося вже традиційною ходою патріотів «Україна єдина», яка мала на меті об’єднати однодумців та небайдужих громадян, нагадати мешканцям про славетну історію нашого козацького краю та проведенням урочистого віче біля пам’ятника Героям Визвольної війни українського народу у парку Слави. Гостями заходу стали представники духовенства, громадських організацій, козацтва та Головний отаман Дніпропетровського козацького об’єднання Всеукраїнського козацького війська генерал-полковник козацтва Іващенко Валерій Петрович.
Далі святкування перенеслося на стадіон другого корпусу ІП «Стратегія», де Цивільний Корпус «АЗОВ» спільно з вищим навчальним закладом міста, у межах Всеукраїнського фестивалю козацьких бойових та традиційних мистецтв «Герць», провів IV регіональний турнір «Лава-на лаву». За перше місце у турнірі змагалися три команди: «Стратегія-Хорт», «АЗОВ» та «Моноліт». Переможцями турніру стала команда «Моноліт», отримавши від ЦК «АЗОВ» перехідну нагороду «Пернач Івана Богуна».
Упродовж дня в парку Слави проходили фестиваль української кухні «Козацький смак», виставка майстрів «Скарбниця душі людської», соціально-патріотичний проект «Ми-українці!» та свято української пісні «Нехай пісня звучить у віках».
Завершенням святкування став виступ відомого жовтоводського рок-гурту Cover Band «The Madness».
Дякуємо всій жовтоводській громаді за активну участь у святкуванні та проведенні такої важливої події для нашого міста. Адже пам’ятати та шанувати історію свого рідного краю, то є важливим кроком до вільного та щасливого майбутнього!Out1nPP5e34

ZzWGPXxo3xA

0G4A5eW7LSo