Традиційно напередодні новорічних свят міська влада відзначає грамотами, грошовими преміями та подарунками кращих спортсменів і тренерів року, що минає. Цьогоріч урочиста церемонія нагородження спортивної еліти Жовтих Вод відбулася 21 грудня в залі боротьби Дитячо-юнацької спортивної школи.

Із вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Володимир Абрамов. Він зазначив, що спортивній галузі нашого міста, дійсно, є чим пишатись. Очільник Жовтих Вод побажав спортсменам та їхнім близьким здоров’я, успіхів та нових звершень і перемог у наступному році. Також він подякував колективу ДЮСШ за гідну підготовку вихованців закладу до змагань, а батькам – за підтримку своїх дітей та розуміння того, що спорт – це не лише запорука здорового способу життя, а й повноцінного розвитку підростаючого покоління.

А далі відбулося вручення грамот, грошових премій та подарунків кращим спортсменам і тренерам Жовтих Вод за підсумками 2019 року.

У категорії «Кращі спортсмени міста» III місце посів Анатолій Бондаренко, срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики, учасник чемпіонату Європи, кандидат у майстри спорту України; II місце зайняв Роман Романенко, майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий чемпіон України, учасник чемпіонату світу з легкоатлетичного кросу, стипендіат Жовтоводської міської ради 2019 року. Кращим спортсменом року стала майстер спорту України, чемпіонка світу та Європи з боротьби самбо, неодноразова чемпіонка України Бордінських Софія.

У категорії «Кращі спортсмени міста до 18 років» III місце посіла бронзова призерка чемпіонату України з легкої атлетики, неодноразова чемпіонка області Самофал Поліна; II місце зайняла срібна призерка чемпіонату Європи з сумо, бронзова призерка чемпіонату України Філіп’єва Анастасія. Кращим спортсменом 2019 року в категорії до 18 років визнано Соху Тетяну, бронзову призерку чемпіонату Європи з сумо, срібну призерку чемпіонату України, майстра спорту України.

У категорії «Кращі паралімпійці міста Жовті Води» перемогу здобув призер чемпіонату Європи з бочка, чемпіон України, майстер спорту України, кандидат на участь у Паралімпійських іграх – 2020 Артем Колінько.

Кращими тренерами міста у 2019 році стали: III місце – Дерев’янчук Микола, майстер спорту, стипендіат міської ради, тренер переможців та призерів чемпіонатів області, України та Європи з легкої атлетики; II місце – Дурнєв Микола, тренер ДЮСШ, майстер спорту. Кращим тренером Жовтих Вод визнано заслуженого тренера України Шутенка Євгена.

За підсумками спартакіади навчальних закладів кращим викладачем фізичної культури та спорту міста у 2019 році серед вищих навчальних закладів став викладач Жовтоводського промислового коледжу Грицайов Сергій.

За підсумками загальноміської спартакіади, яка цього року відбулася вже в 59 раз, кращим колективом фізичної культури визнано команду ГМЗ ДП «СхідГЗК» (фізорг Конопльов Віктор), II місце посів колектив фізичної культури ДП «НВК «Автоматика і машинобудування» (фізорг Брежнєв Артем), III місце здобула команда АТГ ДП «СхідГЗК» (фізорг Мащенко Віктор).

Також під час заходу міський голова В.Абрамов вручив посвідчення кандидата у майстри спорту України з боротьби самбо Білій Наталії, Жушману Віталію, Манько Анастасії.

За активну участь та особистий внесок в організацію та проведення спортивних заходів, багаторічну плідну роботу задля розвитку фізичної культури і спорту в м.Жовті Води, популяризацію здорового способу життя Почесною грамотою виконкому міської ради були відзначені приватні підприємці Олександр Вієнко та Ігор Бойченко.

За особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту м.Жовті Води, популяризацію здорового способу життя, благодійну допомогу в організації масових заходів у місті подяку міського голови отримали: Олександр Хорольський (ПП «Здорова вода»), Євгеній Тимохін (охоронна фірма «Бекет»), Сергій Зонов (ТОВ «Позитрон GMBN»), Мурашкін Михайло (БФ «Герда» ім.А.Смольської), Анатолій Затинацький (ТД «Добробут»), Віктор Попович (маг.«Спарта»), Понурко Дмитро (ТОВ «Еко Грін Системс»).