Випускник Жовтоводського ліцею Безус ДАНИЛО отримав найвищу оцінку на цьогорічному зовнішньому незалежному оцінюванні з математики. Він – один із 27 хлопців та дівчат Дніпропетровщини, хто зумів набрати максимальні двісті балів.

У Жовтоводському ліцеї розповіли, що Данило з п’ятого класу проявляв математичні здібності. Завдяки своїй цілеспрямованості, відповідальності та працелюбності хлопець неодноразово ставав призером II (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, III (обласного) етапів олімпіад із математики та фізики. За високі досягнення у навчанні Данила нагороджено Грамотою департаменту освіти й науки Дніпропетровської облдержадміністрації. Підготував випускника фізико-математичного класу до ЗНО з математики учитель-методист, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Вайман Володимир Львович. До речі, для В.Ваймана Данило став восьмим учнем, який отримав 200 балів на ЗНО з його предмету.

У Жовтоводському ліцеї зазначили, що хлопець також успішно склав українську мову і літературу та фізику. Своє майбутнє випускник планує пов’язати з інформаційними технологіями.

Вітаємо Данила, для якого цей високий результат став заслуженою винагородою за наполегливість у навчанні протягом багатьох років. Сподіваємося, що він прикладе максимум зусиль для того, щоб здобути омріяну професію і успішно в ній реалізуватися.

Марина Котова, за інформацією Жовтоводського ліцею.