Шановні військовослужбовці, працівники Збройних сил України!

Дорогі ветерани!

Вітаю вас із Днем Збройних сил України. Це свято мужніх та сильних людей, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії, вправно воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах та працюючи на оборонних підприємствах. Завдяки вашій відвазі, героїзму та самопожертві, сумлінному виконанню конституційного обов’язку українська армія наново відродилися, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах.

Ми завжди пам’ятатимемо імена воїнів, загиблих у зоні проведення АТО, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та єдність нашої держави.

Висловлюю вдячність ветеранам війни та військової служби за їх активну громадянську позицію у справі виховання майбутніх воїнів та вагомий внесок у відновлення боєздатності українського війська. Також хочеться подякувати волонтерам, які першими пліч-о-пліч із військовими пішли на передову. Завдяки вашій допомозі та підтримці українські Збройні сили зміцніли та стали одними із найкращих у світі.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, мужності, незламної сили волі, віри у власні сили, терпіння та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Переконаний, що Збройні сили України й надалі надійно стоятимуть на варті незалежності та територіальної цілісності України.

З повагою міський голова Володимир АБРАМОВ