Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята! У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю. Це творчі колективи Будинку культури «Родина», яким керує ініціативна небайдужа людина Кришень Оксана Володимирівна, високопрофесійний колектив Центру народної творчості культури та дозвілля ДП «СхідГЗК» – директор Козішкурт Леонід Миколайович, майстри своєї справи – педагоги та учні Жовтоводської музичної школи, директор – Ярина Микола Григорович. Зберігає та примножує знання про рідний край, про долю жовтоводців колектив історичного музею ім. Ю.Пригожина, який очолює Кобзар Олена Григорівна. Творчо та по-сучасному працюють із жовтоводцями працівники Централізованої бібліотечної системи, директор Бєлякова Катерина Миколаївна. Перлиною нашого міста, зоною відпочинку дітей та батьків є Дитячий парк, директор Глєбова Вікторія Михайлівна.

Дякуючи вашій щоденній праці невтомно плекаються джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя. Адже культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує спільність у громадах, робить нас неповторними, несхожими на інших.

Тож від усієї душі вдячний вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – становлення Української держави, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння. Бажаю здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою міський голова Володимир АБРАМОВ