Любі жінки!

Весна – найпрекрасніша пора року, яка приносить із собою не тільки довгоочікуване тепло та радість, а й пробуджує у душах людей почуття щирості, ніжності та краси. Тому дуже символічно, що Міжнародний жіночий день припадає на початок березня. Адже саме із жінкою пов’язані такі вічні та необхідні кожному поняття, як любов, чарівність, нове життя, неповторність та мир. Тож щирі вітання, подарунки та квіти – усе сьогодні тільки для вас!

У народі кажуть, що за кожним великим чоловіком стоїть добра, чуйна, мудра жінка. Але я скажу більше: сьогодні саме за вашими тендітними спинами стоять мільйони українців, саме ви захищаєте та бороните нашу неньку-Україну. Дякуємо вам за це, дякуємо, що ви – поруч!

Любі наші мами й дружини, доньки й сестри, бабусі й колеги! Ви – наше натхнення та рушійна сила, підтримка та опора, без вас неможливий розвиток і поступ уперед. Тож нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних та близьких, наповнений новими відкриттями та здобутками. Зичу, щоб у кожній жіночій долі, й не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно. Нехай поруч із вами завжди будуть лише гідні люди, а весна дарує міцне здоров’я, радість, упевненість, сімейний затишок, благополуччя та мир.

Будьте щасливими та частіше усміхайтеся! Кохайте і будьте коханими!

Зі святом весни вас, шановні жінки!

З повагою міський голова Володимир АБРАМОВ