Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас зі святом – Днем молоді.

У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Це час становлення особистості, планування майбутнього, здобуття освіти, нових відкриттів та вражень, перших кроків та звершень на професійному шляху. Молодість – це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це той період, коли навіть маленькі здобуті перемоги вселяють віру, а невдачі загартовують і стають запорукою життєвого успіху. Саме молодь завжди була і є авангардом прогресивних перетворень та історичних змін у суспільстві.

Сьогодні молодіжні ініціативи у нашому місті мають неабиякий вплив на формування Бюджету участі, завдяки реалізації молодіжних проектів покращується життя усіх мешканців Жовтих Вод.

Друзі! Нашому місту дуже потрібні ваші руки, знання, талант і завзята енергія, оскільки ваш патріотизм, почуття громадянської і людської гідності є надійною запорукою його інтелектуального, культурного та економічного розвитку.

Вчіться, працюйте над собою, прагніть успіхів і не розчаровуйтесь від невдач. Бажаю вам щастя, удачі, нових досягнень, невичерпної творчої та життєвої наснаги! Мрійте і нехай ваші мрії збуваються!

З повагою міський голова Володимир АБРАМОВ