Шановні освітяни!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти! Цей день об’єднує всіх, хто виховує та навчає молоді покоління, даючи їм можливість наблизитися до знань, науки та життєвої мудрості, стати на шлях здобуття найвищого професіоналізму. Завдяки вашій самовідданій праці, невтомному творчому пошуку, високому професійному досвіду, життєвій мудрості, чуйності та сердечній теплоті рівень якості жовтоводської освіти є найвищим в області! Ви – взірець та гордість нашої громади! Хай завжди ваша витримка, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічна майстерність високо цінуються та повертаються любов’ю вихованців.

Упевнений, що тільки спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу головну мету – забезпечимо якісну освіту у місті, створимо належні умови для самореалізації жовтоводських школярів, утвердимо обраний Україною європейський шлях.

Бажаю вам успіхів у вашій благородній освітянській діяльності, нових творчих здобутків, міцного здоров’я, оптимізму та терпіння в такій нелегкій справі. Нехай обминають вас всі життєві негаразди, кожен день повниться радістю та перемогою, а серця зігріває любов та повага колег і учнів. Зі святом вас!

З повагою міський голова Володимир АБРАМОВ