Шановні працівники та ветерани праці житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Висловлюю вам вдячність за щоденну наполегливу працю на благо громади нашого міста із забезпечення затишку, тепла і комфорту в наших домівках. Благополуччя кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму, відповідальності людей, що працюють у цій галузі.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя міста без цілодобової роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств невтомно піклуються, щоб у домівках були вода, тепло, щоб тішили око прибрані вулиці, двори і під’їзди.

Сфера вашої діяльності давно потребує докорінних змін, суттєвих капіталовкладень, нових підходів і методів роботи. Я впевнений, що разом, однією потужною командою нам вдасться досягти позитивних зрушень, перетворити житлово-комунальне господарство міста на одну з найбільш успішних галузей господарювання.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, родинного щастя, наснаги, душевного тепла, професійних успіхів і нових трудових здобутків, здійснення всіх життєвих планів і сподівань, миру й злагоди! Нехай ваша робота приносить вам матеріальне і моральне задоволення, повагу і шану.

З повагою

міський голова Володимир АБРАМОВ