Шановні друзі!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначається душевне і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них та небайдужий до їхньої долі.

Сімя і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Заради дітей ми, дорослі, працюємо, творимо нову Україну і боронимо її незалежність, просуваємо європейські цінності, щоб наше підростаюче покоління жило у вільній демократичній державі, росло у мирі, любові і злагоді.

Шановні батьки! Без сумніву, виховання дітей – справа нелегка та відповідальна. Тому, дивлячись сьогодні на наших маленьких жовтоводців, я розумію – майбутнє нашого міста у гарних руках! З упевненістю можу сказати: наші діти – найкращі!

Любі хлопчики й дівчатка! Покладаю на вас великі надії. Вірю, що ви будете справжніми патріотами своєї Батьківщини. Бажаю вам рости здоровими, щирими, відкритими і впевненими у власних силах. Творіть, здобувайте нові знання, розвивайте свої здібності, досягайте успіхів і будьте гідними громадянами нашої держави.

Зичу наснаги і мудрості батькам, педагогам, усім дорослим, серця яких сповнені любові до дітей. Нехай вони радують вас своїми досягненнями та успіхами.

Зі святом!

З повагою міський голова Володимир АБРАМОВ