Любі наші жінки!

Від усього серця вітаю вас зі святом весни, любові, ніжності та краси – Міжнародним жіночим днем! Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювала жінка. Вчителі, лікарі, громадські діячі, вчені, соціальні працівники, підприємці – наші жінки скрізь. Ви одночасно можете бути турботливими матерями, сильними керівниками, лагідними дружинами, надійними професіоналами та воїнами, здатними захищати незалежність України. У цьому і криється ваша жертовність – мужньо долати всі труднощі і, не втративши своєї душевної краси, залишатися доброю, ніжною, турботливою, коханою жінкою.

Переконаний, що сучасним жінкам підвладно все! Ви вдало поєднуєте внутрішню красу, безмежне терпіння, життєвий оптимізм, доброту та стійкість з умінням оберігати домашнє вогнище від негод і бід та вихованням дітей. Щиро дякую вам за ту роль, яку ви відіграєте у розвитку нашого міста. Без вашої щоденної праці неможливе створення сильних і квітучих Жовтих Вод.

Проте, як і багато віків тому, понад усе вам потрібні кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота друзів. Тож, дорогі наші, будьте щасливими і коханими! Нехай у ваших родинах завжди панують мир і взаєморозуміння, а в серцях – квітуча весна! Хай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками! Нехай вас оминають розчарування та негаразди, а чоловіки оберігають від проблем та зайвих клопотів!

Зі святом весни вас, шановні жінки!

З повагою міський голова Володимир АБРАМОВ