Любі наші жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня – свята весни, любові, ніжності та краси. Говорити про жінку можна нескінченно. Але істина полягає в тому, що тільки завдяки вам, любі жінки, ми, чоловіки, відчуваємо всю повноту та неповторність життя! Ви – джерело нашого натхнення, опора та підтримка. Саме разом із вами, одухотворені вашими чеснотами й одвічно нерозгаданими загадками вашої сутності, нам хочеться працювати, жити й творити, звершувати добрі і, здається, часом, майже неможливі вчинки. Завдяки вашій чуйності, турботі й розумінню ми досягаємо нових висот, стаємо мудрішими й успішнішими. Ви вдало поєднуєте внутрішню красу, безмежне терпіння, життєвий оптимізм, доброту та стійкість з умінням оберігати домашнє вогнище від негод і бід та вихованням дітей.

Зрештою, вся українська історія – то є життєпис нелегкої долі жінки. Сьогодні, у нелегкий для країни час, ви нарівні з чоловіками захищаєте незалежність України, самовіддано допомагаєте українським бійцям та переселенцям. У цьому і криється ваша жертовність – мужньо долати всі труднощі і, не втративши своєї душевної краси, залишатися доброю, ніжною, мудрою, турботливою, коханою жінкою.

Із нагоди свята 8 Березня висловлюю щиру вдячність жінкам Жовтих Вод за їх небайдужість, активну життєву позицію у розбудові нашого міста. Дорогі наші, будьте щасливими і коханими! Нехай у ваших родинах завжди панують мир і взаєморозуміння, а в серцях – квітуча весна!

З повагою міський голова Володимир АБРАМОВ