Дорогі жовтоводці!

Великдень є найбільшим, найурочистішим святом для кожного християнина, для кожної віруючої людини. Воно спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.

«Христос воскрес!» – «Воістину воскрес!» – радісно і щиро вітають українці одне одного, бажаючи при цьому миру, достатку, єдності і Божої любові.

Навіть у ці складні часи, які сьогодні випали на долю українського народу, ми змогли духовно відродитися, стати сильнішими, мудрішими та людянішими. Закликаю всіх відкрити свої серця і допомагати тим, хто потребує нашої уваги і турботи.

Від усього серця бажаю вам, шановні жовтоводці, благодаті, добробуту, окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі. Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров’я, любов та непохитну віру в кращий завтрашній день! Нехай світле Христове Воскресіння наповнить наші душі радісними почуттями та новими сподіваннями, оселі – благополуччям і затишком, сім’ї – коханням, щастям, злагодою. Хай і надалі Божа милість і благодать супроводжують вас і вашу родину, дають сили, енергію, наснагу для добрих і корисних справ на благо нашого міста та рідної України.

Зі святом, вас земляки, з Великоднем!

З повагою міський голова Володимир АБРАМОВ