Шановні жовтоводці!

21 листопада країна вшановує мужність учасників подій Революції Гідності, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Без сумніву, вона змінила країна, змінила кожного з нас. Ми навчилися брати на себе відповідальність, навчилися бути небайдужими. Кожен у ті дні намагався бути хоч чимось корисним Майдану. Головне – ніхто не був байдужим. Це був наш шанс змінити Україну, а, відтак, і себе, і своє майбутнє. Шанс вибороти право жити у гідній, справедливій країні. Нехай не одразу, але з часом жити краще.

Шанс на зміни нам дістався дорогою ціною, ціною людських життів, ціною втрати частини території. Звичайні хлопці і дівчата загинули за незалежність та вільну Україну. Ми стали першими європейцями в новітній історії, які за цінності поклали сотні життів. Ми завжди будемо пам’ятати про тих, хто віддав своє життя за кращу Україну – за таку Україну, про яку усі ми мріємо.

Для кожного Революція Гідності стала початком змін, початком єдності, початком нового етапу в історії держави. Так, попереду ще багато чого потрібно зробити, змінити та запровадити. Ми не маємо права змарнувати цей час. Ми зобов’язані продовжувати розпочату боротьбу до остаточної перемоги Революції Гідності.

 

Міський голова

ВОЛОДИМИР АБРАМОВ