Шановні ветерани! Дорогі жовтоводці!

У ці дні разом із Європою та світом четвертий рік поспіль Україна відзначає День пам’яті та примирення, а також вшановує мужність і відданість тих, хто 73 роки тому здобув перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

Двадцять третя нуль одна 8 травня сорок п’ятого – момент, коли було припинено вогонь, і в європейських країнах настала перша хвилина миру. Це означало, що найжахливіша в історії війна закінчилася. Але для нас, українців, День Перемоги над нацизмом – свято зі сльозами на очах. Десятки мільйонів жертв, скалічених доль, втрачених талантів, незагоєних фізичних і душевних ран. Немає на українській землі, у нашому місті, родини, яка б не постраждала від осені тридцять дев’ятого, коли в Україну прийшла Друга світова, до осені сорок п’ятого, коли на Далекому Сході пролунали останні її постріли. Ми схиляємо голови перед священною пам’яттю всіх, чиї життя забрала війна, та висловлюємо шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар Другої світової та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Шановні жовтоводці, відзначаючи День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ми, в першу чергу, віддаємо данину поваги мільйонам наших співвітчизників, які рятували від нацизму Україну, Європу та світ. Але це ще і свого роду відкритий урок історії, під час якого ми всі маємо згадати, чому сталася така трагедія як Друга світова. І зрозуміти, що робити, аби ніколи більше не трапилася Третя.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній жовтоводській родині!

З повагою міський голова Володимир АБРАМОВ

Шановні друзі!

Знову настала весна, а разом з нею і особливе свято – День пам’яті і примирення, День Перемоги! В ньому – і гордість, і сльози, і душевний біль через великі втрати, і величезна радість Великої Перемоги над нацизмом. У ньому сфокусована консолідація суспільства навколо ідеї захисту нашої країни.

Шановні ветерани! Заради миру на землі ви йшли вперед, не здавалися, зносили лихоліття та ціною власного життя всіляко наближали перемогу. Сьогодні захисники України наслідують ваш приклад і так само ціною власного життя відстоюють незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Часи Другої світової, овіяні бойовою славою, з кожним роком все далі йдуть в історію. Але в історії нашої країни, я впевнений, настане день, коли ми святкуватимемо перемогу української державності і суверенітету. Адже великий народний подвиг завжди був, є і буде символом любові до Батьківщини, до людства, до миру. До Перемоги привела віра в неї. Тож давайте вірити і зараз у свою країну, у свій народ.

З Днем пам’яті і примирення! З Днем Перемоги!

Народний депутат Олег КРИШИН