На міській оперативній нараді, яка відбулася 9 липня у виконкомі міської ради, очільник міста Володимир Абрамов нагородив Почесними грамотами Жовтоводської міської ради та виконавчого комітету лікарів СМСЧ-9.

За сумлінну плідну працю та особистий внесок у розвиток охорони здоров’я міста та з нагоди Дня медичного працівника Почесну грамоту Жовтоводської міської ради отримала лікар загальної практики – сімейний лікар відділення загальної практики – сімейної медицини ДЗ «СМСЧ №9 МОЗ України» Негода Альона Сергіївна.

Почесними грамота виконавчого комітету Жовтоводської міської ради за сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника нагородили лікаря-терапевта терапевтичного відділення ДЗ «СМСЧ №9 МОЗ України» Тугаєву Юлію Филимонівну; лікаря хірурга хірургічного відділення ДЗ «СМСЧ №9 МОЗ України» Журила-Ніконенка Івана Вікторовича.

За словами міського голови Володимира Абрамова, вручення Почесних грамот лікарям СМСЧ-9 відбулося із запізненням у зв’язку з тим, що рішення про їх нагородження затверджувалися на чергових засіданнях сесії Жовтоводської міської ради та виконавчого комітету міськради.

Фото Віталія Жушмана.