26 січня поточного року свій 100-річний ювілей відзначає мешканка Жовтих Вод Олександра Костянтинівна Бабець. Із нагоди такої визначної події до ювілярки із подарунками та привітаннями завітали представники міської влади та ветеранської організації.

На один день домівка Олександри Костянтинівни об’єднала всіх рідних та друзів родини. Привітати довгожительку зі святом прийшли також заступник міського голови Любов Левіна та представники Жовтоводської ради ветеранів України на чолі із Лідією Кучер.

Олександра Костянтинівна родом із села Кондровка Темниківського району. У роки Другої світової війни та після її закінчення працювала санітаркою.

У 28 років вийшла заміж та народила першу дитину. Згодом – іще трьох.

У 1952 році родина переїхала на батьківщину чоловіка – до села Савро П’ятихатського району Дніпропетровської області. Працювала у колгоспі.

До Жовтих Вод разом із дітьми переїхала у жовтні 1962-го, адже на той час на ДП «СхідГЗК» працював її чоловік. Із 1966 року і до виходу на заслужений відпочинок працювала санітаркою у колишньому дитячому садочку №7 міської дитячої дошкільної установи.

Олександра Костянтинівна – учасник війни, нагороджена медаллю «Ветеран праці».

Та, на жаль, її життя не завжди було безхмарним. У 1992 році О.Бабець втратила сина, у 2005-му – чоловіка, з яким прожила більше півстоліття, а у 2011 році – доньку.

Наразі про жінку піклуються донька Галина та син Микола. Не забувають про Олександру Костянтинівну і шестеро її онуків та п’ятеро правнуків.

Звичайно, маючи такий поважний вік, уже й очі не так бачать, та й не дочувається вже трохи. Але, за словами її дітей, у свої роки ювілярка має добру пам’ять, постійно жартує та допомагає доньці по господарству.

Многії літа Вам, Олександро Костянтинівно, міцного здоров’я, достатку, благополуччя всій вашій родині! Ми пишаємося Вами та тим, що Жовті Води славляться такими довгожителями!

Марина Котова.
Фото автора.