5 січня поточного року свій 100-річний ювілей відзначає мешканка Жовтих Вод Зоя Іванівна Шибко.

Народилася жінка у багатодітній родині у місті Киштим Челябінської області. Батько – працівник гірничого підприємства, мати – домогосподарка. Із самого дитинства Зоя Іванівна мріяла стати вчителькою. Тому після закінчення школи вступила до Челябінського педагогічного інституту. Але Друга світова війна внесла свої корективи. Дівчина вивчилася на медсестру та пішла працювати у місцевий госпіталь. Там вона і зустріла свою долю – молодого пораненого бійця. Закохані одружилися, у 1944-му у них народилася перша дитина. Через три роки родина переїхала до України, у 1948 у них з явилася друга донька. Та Зоя Іванівна не забула про свою мрію. Вона вступила до Донецького педагогічного університету на заочну форму навчання та здобула вищу освіту. Згодом родина переїхала до м.Синельникове, потім – до П’ятихаток, де і викладала у одній із шкіл історію та географію.

До Жовтих Вод Зоя Іванівна разом із сім’єю перебралась у 1954 році. До виходу на заслужений відпочинок (1975р.) працювала у школі №2, нині – гуманітарна гімназія. Після смерті чоловіка у 1966 році жінка живе разом зі старшою донькою – Тетяною Антонівною, яка нею й опікується.

У 2019 році Зоя Іванівна перенесла складну операцію на серці, з дому не виходить, пересувається по квартирі за допомогою ходунків.

Ще раз вітаємо іменинницю з ювілеєм. Бажаємо їй та її родині міцного здоров’я, достатку, благополуччя та довгих років життя! Ми пишаємося Вами та тим, що Жовті Води славляться такими довгожителями!

Марина Котова.
Фото з архіву Жовтоводської гуманітарної гімназії.