7 грудня – професійне свято всіх, хто працює в органах місцевого самоврядування, хто пов’язав свою долю з досить нелегкою справою – служіння громаді. Напередодні Дня місцевого самоврядування «Жовтоводські вісті» завітали до представників міської влади, керівників відділів виконкому, структурних підрозділів Жовтоводської міської ради та записала їхні вітання.

Володимир АБРАМОВ, міський голова:

– Вітаю працівників, які служать на благо нашої громади, тобто тих, хто працює в органах місцевого самоврядування, з професійним святом. Хочу побажати вам та вашим сім’ям усього найкращого, здоров’я. Дякую вам за відповідальне ставлення до роботи, працюєте ви сумлінно, у мене немає ні до кого нарікань. Пишаюся вами і ще раз вітаю зі святом!

Ірина ОЛІНІЧЕНКО, перший заступник міського голови:

– Вітаю працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування! Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, котрі переймаються проблемами мешканців міста. Місцеве самоврядування – найближча до людей та їхніх турбот владна структура. І саме на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальної громади, благополуччя жителів, за створення комфортних умов для їх проживання. Але вирішення питань життєдіяльності міста неможливе без активної участі самих жовтоводців. Не дарма ж говорять: «Разом ми – сила!». Дякую усім небайдужим громадянам за співпрацю. Бажаю усім міцного здоров’я, родинного щастя, добра, достатку та мирного неба над головою!

Анжела ШМІГЕЛЬ, начальник фінансового управління Жовтоводської міської ради:

– Вітаю усіх працівників органів місцевого самоврядування з нашим професійним святом! Бажаю міцного здоров’я, гідної оплати праці, успіхів у роботі, поваги, натхнення, здійснення усіх задумів!

 

Вікторія ЛУЧКА, начальник відділу діловодства та роботи зі зверненнями громадян виконкому міської ради:

– Шановні колеги! День місцевого самоврядування не тільки наше свято, це свято усієї громади міста. А ми сподіваємось, що наша праця приносить задоволення кожному мешканцю нашого міста. Тому що ми прагнемо, щоб Жовті Води процвітали, щоб кожна людина зустрічала новий день із посмішкою на вустах. Бажаю усім благополуччя, родинного затишку, щастя, здоров’я і мирного неба!

Сергій Ядикін, начальник УПСЗН Жовтоводської міської ради:

– Хочу від щирого серця привітати працівників органів місцевого самоврядування! Це саме ті люди, котрі на своїх плечах тримають нашу громаду. Я знаю, що переважна кількість людей, котрі працюють в органах місцевого самоврядування, виконують свою роботу самовіддано. Дехто мають значні заслуги, висловлюю їм вдячність, оскільки благополуччя нашої громади великою мірою залежить від їх успішної праці. Бажаю усього найкращого, відповідального ставлення до роботи, і щоб держава забезпечила відповідний рівень заробітної платні.

Наталія ПРИМЕНКО, начальник служби у справах дітей виконкому міської ради:

– Від щирого серця служба у справах дітей вітає зі святом колег! Бажаємо вам, шановні, душевного спокою і усіляких гараздів, щоб ваші діти були здоровими і щасливими!

 

 

Олена ЛАУДА, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту виконкому міськради:

– Наш відділ вітає усіх мешканців міста, всіх працівників органів місцевого самоврядування зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, сімейної злагоди, мирного неба, наснаги, долучатись до здорового способу життя, брати участь у всіх наших заходах із молодіжної політики, з фізкультури і спорту і бути активними членами нашої жовтоводської громади!