Шановні жовтоводці!

Ось і минає 2018 рік. Цей рік був сповнений різноманітними подіями, напруженою працею, звершеннями та запровадженням реформ. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Хочу відзначити, що у цілому 2018 рік для Жовтих Вод пройшов нормально, без катаклізмів та серйозних надзвичайних подій. Бюджет із власних надходжень перевиконано, опалювальний сезон розпочато своєчасно. Упродовж року велися роботи з ямкового ремонту доріг; асфальтування прибудинкових територій; капремонту покрівель житлового фонду; відновлення та реконструкції мереж зовнішнього освітлення; благоустрою міста; створювалися нові робочі місця та збільшувалася кількість юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Дякую всім жовтоводцям, депутатському корпусу, виконавчим органам міської ради, керівництву та трудовому колективу ДП «СхідГЗК», установам, організаціям та закладам міста, підприємцям, громадському сектору за роботу, плідну співпрацю, допомогу і підтримку. Переконаний, що лише разом ми досягнемо успіху та збережемо все те, що маємо.

У переддень Нового 2019 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, у процвітання нашої громади, всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Зичу усім міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та терпіння. Нехай усі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в новому.

Із Новим роком вас, із Різдвом Христовим!

З повагою та найкращими побажаннями міський голова
Володимир АБРАМОВ