Шановні жовтоводці!

Щиро вітаю вас із Великоднем!

Це світле свято спонукає кожного з нас іще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

Я переконаний, що складні випробування, які сьогодні випали на долю українського народу, повинні об’єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людянішими. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібно всім нам, всій українській нації. Це – час для переосмислення, прощення та єднання.

У світлий і урочистий день Великодня бажаю всім вам добра, благополуччя і миру! Нехай життя оновиться разом із природою, нехай почуття світлої радості не покидає душу якомога довше, а диво Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи. Бажаю гармонії, злагоди, сімейного затишку і щастя!

Зі святом, вас жовтоводці, з Великоднем!

З повагою міський голова Володимир АБРАМОВ

Дорогі мої земляки!

Наближається довгоочікуване світле свято Воскресіння Господнього як символ доброти і вічності, пробудження весни, надії і милосердя. Щиро вітаю всіх вас!

Нехай життєствердні сили наповнюють ваші домівки, Всевишній укріплює вас у вірі і любові, надає наснаги та рішучості у всіх ваших починаннях і звершеннях. Бажаю, щоб радість і благополуччя завжди були супутниками на вашому земному шляху.

Відчувайте безмежне щастя в усіх можливих значеннях цього слова. Хай свята молитва наповнить ваші серця Пасхальною радістю, а на нашу землю зійде благодать Господня. Христос Воскрес!

З повагою та найкращими побажаннями Олег КРИШИН