Із 25 травня по 10 червня тривало голосування за ініціативи, подані до Бюджету участі 2021 року. 18 червня координаційний комітет визначив та рекомендував до затвердження виконавчому комітету Жовтоводської міськради три проєкти-переможці на загальну суму 590 тисяч гривень.

Кожен мешканець Жовтих Вод, який постійно проживає у місті та якому виповнилося 16 років, міг проголосувати одразу за дві різні громадські ініціативи. Віддати голос можна було на сайті «Громадський бюджет Жовтих Вод» або у пунктах для голосування.

За інформацією відділу економічного та інвестиційного розвитку виконкому міськради, у голосуванні взяли участь 2630 жовтоводців, які віддали за проєкти 3212 голосів, у тому числі: онлайн – 2240 голосів, офлайн – 972 голоси. Через невідповідність вимогам заповнення (відсутність ключових реквізитів) недійсними визнано 132 бланки для голосування (144 голоси).

Тож упродовж 2021 року з Бюджету участі запропоновано профінансувати та реалізувати наступні громадські ініціативи:

«Приходь. Займайся. Перемагай.», бюджет проєкту – 200 тис.грн

Автор Євген Шутенко, 605 голосів. Основною метою проєкту є відновлення килимового покриття для боротьби у спортивній залі ДЮСШ (вул.Горького, 4) для проведення занять із самбо, сумо та дзюдо.

«Нове життя Жовтоводської спортивної арени», бюджет проєкту – 200 тис.грн

Автор Євген Буряк, 601 голос. Ідея проєкту – проведення робіт із ремонту фасаду будівлі радіорубки та лавок на трибунах стадіону «Авангард» (вул.Маяковського, 57).

«Аналізатор ШОЕ: точна діагностика – запорука успішного лікування», бюджет проєкту – 190 тис.грн

Автор Юліан Проняєв, 565 голосів. Головною метою проєкту є укомплектування кабінету лабораторної діагностики КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Жовтоводської міської ради автоматичним аналізатором ШОЕ, що сприятиме підвищенню якості діагностики стану пацієнтів лікарями Центру.

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради дякує усім жовтоводцям, які взяли участь у конкурсі «Громадський бюджет – 2021» та долучилися до розподілу частини коштів міського бюджету. Це – автори усіх поданих проєктів, небайдужі містяни, котрі віддали свої голоси за ту чи іншу ініціативу. Тож, шановні жовтоводці, долучайтеся до Бюджету участі наступного року. Запропонуйте власний проєкт, реалізація якого, на думку автора, покращить життя у місті. І хто знає, можливо, саме ваша ініціатива буде серед переможців.

Марина Котова.