Місто Жовті Води виконує свої зобов’язання перед НАК «Нафтогаз України» і, таким чином, може без проблем отримати ліміти на газ. Про це повідомив міський голова Володимир АБРАМОВ.

Очільник Жовтих Вод розповів, що 28 вересня разом із директором КП «Жовтоводськтепломережа» Сергієм Донченком узяв участь у нараді в Дніпропетровській ОДА, на якій обговорювались питання підготовки до зими міст області. Зокрема, мова йшла про готовність до опалювального сезону теплопостачальних підприємств, житлових будинків, об’єктів соціальної сфери, спецтехніки, наявного запасу піщано-соляної суміші.

В.Абрамов зазначив, що місто Жовті Води було відзначено як таке, що виконує свої зобов’язання перед НАК «Нафтогаз України», тому може без проблем отримати ліміти на газ. ТЕЦ технічно готова. Наразі триває робота з підписання актів готовності будинків.

Очільник міста зауважив, що безперебійна подача тепла в домівки жовтоводців напряму залежить від рівня проплати за спожиті послуги. Якщо мешканці міста не виконуватимуть своїх зобов’язань перед Тепломережею, підприємство буде вимушене звернутися до міської влади з проханням про надання фінансової підтримки.  

«Для того, щоб узимку в оселях було тепло, необхідно своєчасно сплачувати за опалення. Аби суми оплати були прийнятними, можна звернутись по субсидію. Окрім цього, минулорічний опалювальний сезон засвідчив значну економію фінансових ресурсів абонентів за наявності будинкового теплолічильника», – сказав В.Абрамов.

Також міський голова повідомив, що Жовтоводськтепломережа планує підвищити тариф на опалення для населення на 12%. За його словами, тариф не підвищувався тривалий час і величина зростання не така суттєва, як для юридичних осіб.

Окрім того, Володимир Абрамов нагадав, що міська влада дозволила жовтоводцям відключатися від централізованого опалення. Але є певні умови: погашення боргів та підписання шестистороннього акта про відключення квартири. Адже саме цей документ дозволяє споживачу в майбутньому не сплачувати теплопостачальній організації, тобто КП «Жовтоводськтепломережа».

«Самовільне відключення від мереж централізованого опалення та встановлення замість цього електрообігрівачів призводить до перепаду напруги в мережі. В результаті – горить побутова техніка в усіх мешканців будинку», – зауважив В.Абрамов. – Тож, аби на вас потім не подавали до суду, дотримуйтеся вимог встановленого Порядку відключення від мереж централізованого опалення».