На поточний ремонт доріг та асфальтування прибудинкових територій цього року виділено майже 2,2 млн грн. Які саме дороги вже упорядкували та на яких заплановано провести роботи, розповів міський голова Володимир АБРАМОВ.

В.Абрамов зазначив, що щорічно до міського бюджету надходить близько 4 млн грн від сплати податку всіма власниками транспортних засобів міста. Тому спрямування частини коштів на поточний ремонт доріг, на його думку, є справедливим щодо водіїв рішенням.

Цього року на відновлення асфальтобетонного покриття із міського бюджету виділено майже 1,5 млн грн. Поточний ремонт доріг уже виконано по бульвару Свободи, вул.Маяковського, вул.Кропоткіна, вул.Червоного Хреста та вул.8-го Березня. Окрім того, за особистим дорученням міського голови поновленням асфальтового покриття, пошкодженого у результаті земляних робіт, займаються і комунальні підприємства Жовтих Вод (Тепломережа та Водоканал)

За словами Володимира Абрамова, самих лише бюджетних коштів на виконання всіх запланованих робіт не вистачає. Тому міська влада звертається з проханням до приватних структур міста допомогти відремонтувати дороги. Зокрема, минулого року до проведення поточного ремонту асфальтобетонного покриття долучилися ПрАТ «Гарант Метиз Інвест» та ТОВ «Юнайтед Табако». За інформацією очільника Жовтих Вод, цьогоріч на пропозицію міської влади стосовно упорядкування прилеглих до приватних підприємств територій відгукнулися власники магазинів «Моноліт» та «Щедрий Кошик». Роботи буде проведено по вул.І.Богуна.

Щодо асфальтування прибудинкових територій. Відповідно до Програми ремонту, реконструкції автомобільних доріг та пішохідних доріжок міста на 2019 рік на виконання зазначених робіт виділено 627,58 тис.грн. Асфальтування вже провели на 28-ми вулицях: Хмельницького, 1, 5-7, 9, 19, 21-24, 28, 30; Козацької Слави, 1, 3, 5, 27 (навколо будинку); Грушевського, 22; вул.8-го Березня, 1-5; бульвар Свободи, 30; Франка, 30, 32, 34, 36, 38.

Як розповів міський голова, цього року вперше за історію Жовтих Вод виконано капітальний ремонт ділянки проїзної частини по вул.Будівельників (у межах вул.Маяковського та вул.Купріна, 1А). На це із міського бюджету виділено 800 тис.грн. Також В.Абрамов повідомив, що нарешті за кошти Програми радіаційного та соціального захисту населення м.Жовті Води розпочато проведення комплексу робіт із реабілітації забрудненої території міста на ділянці №15 у межах вулиць Горького, 8-го Березня, Гагаріна, Ціолковського. На 2019 рік із держбюджету на рекультивацію порушених і забруднених земель, здійснення заходів протирадіаційного захисту виділено лише 1,565 млн грн (загальна вартість договору складає 40,41 млн грн).

Стосовно проведення капітального ремонту доріг міста. Очільник Жовтих Вод зазначив, що тендери на капремонт вулиць Хмельницького і Під’їздна (в’їзд до міста з Київської траси) проведені ще у 2018 році, але обласним бюджетом кошти на виконання цих робіт не виділені. Володимир Абрамов висловив сподівання, що ремонтні роботи на цих проїзних частинах, все ж таки, розпочнуться. Тим часом міська влада планує провести частковий ямковий ремонт вул.Хмельницького (в районі вул.Європейська та вул.Франка). Ця пропозиція попередньо буде обговорюватись на сесії міської ради.