Із 15 березня у Жовтих Водах розпочинається конкурс проєктів «Громадський бюджет – 2021».

Громадський бюджет або Бюджет участі – це залучення містян до розподілу частини коштів бюджету Жовтих Вод. У нашому місті даний конкурс громадських ініціатив запроваджено у 2016 році. За цей час коштом міського бюджету було успішно реалізовано 15 проєктів-переможців.

Прийом пропозицій жовтоводців до бюджету міських ініціатив Жовтих Вод на 2021 рік розпочинається з 15 березня та триватиме до 15 квітня поточного року. Проєкт можуть подати дієздатні громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані або проживають на території нашого міста, що підтверджується офіційними документами (довідкою про місце роботи, навчання, службу тощо), а також міські громадські організації та об’єднання.

З умовами та порядком проведення конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті Жовтоводської міської ради (www.zhv.gov.ua) у розділі «Інформація громаді» підрозділ «Громадська участь» або звернутися по допомогу до відділу економічного та інвестиційного розвитку виконкому Жовтоводської міської ради (каб. 216 та 217, тел. 6-34-48, ел.адреса vesr_zhv@i.ua).

Тож, шановні жовтоводці, долучайтеся до участі в конкурсі проєктів «Громадський бюджет – 2021» та самостійно визначайте, на що саме варто спрямувати частину бюджетних коштів. Кожен може запропонувати власну ініціативу, реалізація якої, на думку автора, покращить життя у місті. Головне, щоб ваш проєкт під час голосування підтримала громада.