19 січня віряни відзначатимуть Хрещення Господнє. Як підготуватися до занурення у холодну воду – розповіли у відділі взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи виконкому міської ради.

«Щоб не нашкодити організму під час обряду на Водохреща, пірнати потрібно правильно. Одягнутися слід по погоді, щоб не було жарко. Перед тим, як зануритися, потрібно розігріти організм. Підійшовши до місця проведення обряду, можна роздягтися і провести інтенсивну зарядку. Працюючі м’язи виділяють тепло, що перешкоджає переохолодженню ззовні», – зазначили у відділі.

Підготувавши організм, можна занурюватися. Людям, які загартовувалися не менше півроку, не зашкодить навіть трохи поплавати. Іншим – зануритися три рази, як належить за обрядом.

«Після цього потрібно вийти з води, швидко переодягтися в сухі речі та випити теплих напоїв. Найкраще зігрітися трав’яним чаєм або чаєм із лимоном, який допомагає відновити кислотно-лужний баланс. А от алкоголь – табу», – підкреслили у відділі.

Звертаємо увагу жовтоводців! Відповідно до протоколу міської комісії з питань ТЕБ та НС №38 від 17.12.2020 року, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, проведення офіційних заходів зі святкування Хрещення Господнього виконавчим комітетом Жовтоводської міської ради не передбачається.