У минулорічному Бюджеті участі перемогу здобули шість проектів. Два із них уже успішно реалізовано. Про те, на якому етапі втілення у життя перебувають інші проекти, розповів міський голова Володимир АБРАМОВ, котрий 20 жовтня особисто перевірив хід виконання запланованих робіт.

Перебуваючи на практично-тренувальних заняттях із протипожежної безпеки, які пройшли у СШ №8, очільник міста перевірив і стан реалізації проекту «Від шкільного спортивного майданчика до олімпійських висот» (спортмайданчик розташований у дворі навчального закладу).

«Цей спортивний майданчик – яскравий приклад участі жовтоводців у розподілі коштів місцевого бюджету задля покращення життя у місті, – зазначив В.Абрамов. – Завдяки ініціативі автора проекту (директор СШ №8 Ірина Катіна), жителі мікрорайону отримали чудову можливість у будь-який час, а головне безкоштовно, займатися на сучасних багатофункціональних тренажерах».

У рамках реалізації проекту було встановлено близько 10 одиниць вуличного спортивного обладнання та сім лавок. 

«Майданчик користується неабияким попитом. Та, на жаль, жовтоводці зовсім не дбають про збереження майна громади. Із моменту встановлення тренажерів минуло два місяці, а їх уже потрібно ремонтувати, – повідомила І.Катіна. – Спортмайданчик перебуває на балансі школи, тому коштів на його відновлення ми не маємо. Але завдяки допомозі депутата міської ради, голови ГО «Афган» Сергія Іщенка, тренажери працюють і радують своїх відвідувачів».

Наостанок Ірина Катіна звернулась до жовтоводців із проханням дбайливо ставитись до всього, що є у Жовтих Водах. Адже, насамперед, це робиться для жителів міста та покращення їхнього дозвілля.

Наступним об’єктом, який відвідав міський голова В.Абрамов, став дитячий ігровий майданчик «Весела панда» (ОСББ «Запорізький, 13», автор Марія Жукова). Наразі всі передбачені проектом ігрові елементи встановлено. Окрім цього, у зв’язку зі значною економією коштів, планується додатково придбати гойдалки та каруселі. Також на території майданчика відремонтовано зовнішнє освітлення.

Довідково

Проекти-переможці Бюджету участі – 2016:

«Мобільний молодіжний патріотично-культурний осередок» – реалізовано;

«Центр військово-патріотичного виховання «Патріот» – реалізовано;

«Місто без амброзії» – проект потребує коригування;

«Дитячий майданчик «Весела панда» – продовжується придбання обладнання;

«Упорядкування прибережних смуг та зони відпочинку на водоймі «Весела Іванівка» – реалізовано;

«Від шкільного спортивного майданчика до олімпійських висот» – реалізовано.

Фото Віталія Жушмана.