9 травня жовтоводці, аби згадати та вшанувати пам’ять захисників, які загинули під час Другої світової війни, зібралися біля Меморіалу загиблим воїнам. Свою шану тим, хто захищав рідну землю та продовжує боронити її і досі на сході України, присутні висловили хвилиною мовчання, покладанням квітів та словами вдячності ветеранам і учасникам АТО.

Цього року в Україні і в світі відзначається 72-га річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Страшна трагедія відгукнулася у серці кожного мешканця Жовтих Вод, назавжди залишаючи у пам’яті подвиг Героїв різних поколінь – дідів, прадідів, батьків і братів.

9 травня 2017-го разом із громадськістю, ветеранами Другої світової війни у заходах із ушанування взяли участь міський голова Володимир Абрамов, заступники міського голови Ірина Олініченко та Єгор Харитонов, працівники виконкому міськради та його структурних підрозділів, керівники підприємств, представники установ та організацій міста, учасники АТО, учнівська молодь.

Зі словами вдячності до тих, хто пройшов стежками Другої світової війни, здобув Перемогу на фронті, виніс важкі роки окупації та пекло концтаборів, підіймав із руїн та відбудовував Україну, звернулися очільник міста Володимир Абрамов і голова Жовтоводської організації ветеранів України Лідія Кучер. Говорячи про історичні факти та цифри, міський голова закликав присутніх, а особливо підростаюче покоління, завжди пам’ятати ціну Перемоги, не допускати війни та жити у мирі.

Героїзм переможців Другої світової війни надихає теперішніх воїнів до нових звершень. Адже саме вони нині захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних рубежах, доводячи усьому світу, що українці – сильний народ, який вистоїть перед будь-якими випробуваннями. З нагоди свята та за сумлінне виконання військового обов’язку, високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України в ході проведення антитерористичної операції, нагрудними знаками «Учасник АТО» було нагороджено 11 військовослужбовців.

Гарним завершенням заходу стали виконання патріотичних пісень та святковий концерт у ЦНТКіД ДП «СхідГЗК».

Фото Дмитра Жушмана.

Відео ПН ТРК «Степ».