У Жовтих Водах 26 лютого у парку Слави містяни проводжали зиму та святкували Масляну. Смакували млинцями та кашею, а ще хороводи водили, танцювали та пісні співали. Святкували жваво й весело майже до самого вечора.

У парку Слави для мешканців та гостей міста – дорослих і малечі – відділом культури виконкому міської ради спільно з БК «Родина» була підготовлена різноманітна програма. Як і годиться, щоб розбудити весну від глибокого сну та прогнати сніжну зиму геть, на гуляннях заспівали українських пісень. Поки старші жовтоводці пританцьовували, малеча брала участь у різних конкурсах та естафетах, фотографувалася з казковими героями.

Звичайно, не обійшлося без смачної каші, яку приготували працівники їдальні №2 ГМЗ ДП «СхідГЗК». Ця страва завжди користується попитом серед жовтоводців, її «розмітають» дуже швидко.

У парку також працювали торговельні майданчики, атракціони для дітей, була представлена виставка виробів місцевих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Добре смакували того дня містянам млинці, смажений баран на вертелі, ковбасні та м’ясні вироби. А щоб зима напевне не повернулася, жовтоводці спалили опудало зими.

Ось так, із різноманітними забавами та обрядами, завершився останній день Масляної. Тепер розпочинається найсуворіший у році Великий піст, який триватиме до 15 квітня. За цей час віряни мають підготувати не лише тіло, а й душу до зустрічі Великодня.

Фото Віталія Жушмана.

Відео ПН ТРК «Степ».