За інформацією Жовтоводського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області з 25 по 31 травня у місті сталося дві пожежі.

28 травня о 13:01 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу по провулку Стовби. За вказаною адресою направлено рятувальників 39-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області. По прибуттю на місце пожежі було встановлено, що горить однокімнатна квартира на п’ятому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Вогнем знищено диван. Площа пожежі склала 2 кв.м. Загиблих та травмованих не було. До гасіння пожежі залучено 6 чоловік особового складу та пожежно-рятувальну техніку ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

31 травня о 05:47 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному домоволодінні по вулиці Зелена. За вказаною адресою направлено рятувальників 39-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області. По прибуттю на місце виклику було встановлено, що пожежа виникла всередині літньої кухні. Вогнем пошкоджено домашнє майно, покрівлю господарчої споруди, закопчено стіни. Площа пожежі склала 25 кв.м. Загиблих та травмованих не було. Пожежу локалізовано о 02:20, ліквідовано о 07:20. До гасіння пожежі залучено 5 чоловік особового складу та 1 одиницю пожежно-рятувальної техніки.

Жовтоводський міський відділ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області нагадує жовтоводцям основні правила пожежної безпеки:

– не паліть у ліжку;
– слідкуйте за станом електромереж та газових приладів;
– дотримуйтесь правил безпеки під час користування електроприладами;
– не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо;
– не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками, запальничками та іншими небезпечними побутовими предметами;
– намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
– подбайте про захист помешкання при користуванні пічним та газовим опаленням;
– не використовуйте неякісні, саморобні та несертифіковані побутові електроприлади.

У разі виникнення надзвичайної ситуації одразу телефонуйте до Служби порятунку «101»!

Марина Котова, за інформацією Жовтоводського МВ ДСНС.