Співпраця Центру зайнятості з міською владою та підприємствами Жовтих Вод, організація навчання і професійної підготовки спеціалістів під запит роботодавця та створення нових робочих місць – саме про це йшла мова під час зустрічі керівництва громади з представниками обласного Центру зайнятості та трьох жовтоводських підприємств, яка відбулась у виконкомі міської ради 8 вересня. Про те, як усе прошло, написав на своїй сторінці у Facebook очільник міста Дмитро ХАНІС.

«Відбулася робоча зустріч із заступником директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Валерієм Дудником та директором Жовтоводської міської філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Світланою Івановою.

У зустрічі взяли участь директор ТОВ «Восток-Руда» Ігор Касілов; в.о. виконавчого директора ПАТ «Гарант Метиз Інвест» Сергій Хомяков; інспектор з кадрів ТОВ «Юнайтед Табако» Марина Павлюшина.

Метою зустрічі стало обговорення результатів співпраці служби зайнятості з міською владою та роботодавцями міста за 8-м місяців поточного року та визначення перспектив партнерства на майбутнє.

У ході зустрічі я проінформував, що одне з головних завдань міської влади – легалізація трудових відносин між найманими працівниками і роботодавцями.

Валерій Дудник зазначив, що пріоритетним напрямком у роботі служби зайнятості є тісна співпраця з роботодавцями регіону через надання клієнтоорієнтованих послуг із застосуванням рекрутингового підходу. Акцентував увагу присутніх на перевагах дуальної освіти в підготовці кадрів, що полягають в можливості поєднувати вивчення теорії та проходження практики безпосередньо на робочому місці у майбутнього роботодавця.

Світлана Іванова доповіла про результати роботи фахівців Філії за 8 місяців та співпрацю з органами місцевого самоврядування і роботодавцями міста. Відмітила позитивний досвід в роботі з приватним акціонерним товариством «Гарант Метиз Інвест» (холодне волочіння дроту, 400 штатних одиниць). З початку року підприємством було заявлено 145 вакансій, 89% з яких укомплектовано.

Директор ТОВ «Восток-Руда» Ігор Іванович Касілов та в.о. виконавчого директора ПАТ «Гарант Метиз Інвест» Сергій Олександрович Хомяков поділилися перспективними планами розвитку підприємств. Ігор Іванович передбачає, що на майбутній рік, в разі відновлення роботи збагачувальної фабрики, виникне потреба в кваліфікованих робітниках. Сергій Олександрович зазначив, що «Гарант Метиз Інвест» уже сьогодні відчуває дефіцит кваліфікованих робітничих кадрів.

Ми обговорили можливості організації навчання та професійної підготовки кадрів під запит роботодавця та домовились про реалізацію спільних заходів з органами місцевого самоврядування, окреслили перспективи розвитку взаємовідносин, включаючи можливість підготовки кваліфікованих робітників з числа безробітних шляхом професійного навчання за дуальною формою освіти», – написав очільник громади.