Із 1 березня 2019 року збільшено розмір щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, що мають право на страхові виплати в разі смерті потерпілого. Про це повідомили у Жовтоводському відділенні УВД ФССУ в Дніпропетровській області.

Постанову Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 №160 «Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати в разі смерті потерпілого» розроблено на виконання Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та спрямовано на посилення соціального захисту потерпілих на виробництві та членів їх сімей.

Із 1 березня 2019 року затверджено коефіцієнт перерахунку щомісячних страхових виплат у розмірі 1,05 із урахуванням фінансових можливостей бюджету Фонду соціального страхування України. Це дозволить провести перерахунок та збільшити розмір щомісячних страхових виплат понад 37 тисячам потерпілим на виробництві та членам їх сімей в Дніпропетровській області.

Усі перерахунки буде здійснено в автоматичному режимі без надання потерпілими на виробництві та членами їх сімей будь-яких додаткових документів.