Збірна Дніпропетровщини посіла перше місце на VI Всеукраїнській спартакіаді серед потерпілих на виробництві «Сила духу». Нашу команду представили 11 спортсменів із міст Новомосковськ, Жовті Води, Марганець, Павлоград, Першотравенськ та Кам’янське.

Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві «Сила духу» – яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями та перемогами, гідний кожен. Захід, започаткований ще у 2013 році, проходить за ініціативи Фонду соціального страхування України, за організаційної та інформаційної підтримки його виконавчої дирекції, співробітників Фонду, спонсорів, представників соціальних партнерів.

Цього року спартакіаду «Сила духу» приймав Ужгород. Змагання пройшли з 12 по 14 вересня на базі спортивного комплексу «Юність». Збірну Дніпропетровщини було сформовано з переможців відбірних регіональних спортивних змагань за участю потерпілих на виробництві. У підсумку – до складу команди увійшло 11 спортсменів, серед яких три представниці прекрасної половини людства.

Учасники змагалися з шести видів спорту: армспорту, гирьового спорту, бомбаскету, дартсу, настільного тенісу та шахів.

Перші місця спортсмени Дніпропетровщини здобули у змаганнях із: гирьового спорту – Деніченко Юрій у ваговій категорії до 85 кг та Лобачов Григорій у ваговій категорії понад 85 кг із міста Павлоград; бомбаскету (сидячи та стоячи) – Качко Максим із міста Марганець.

Срібну медаль у змаганнях із шахів виборов Олександр Березка (м.Жовті Води). «Бронзу» з дартсу сидячи отримала Валентина Скворцова (м.Першотравенськ). Третє місце й у Миколи Тараненка із Новомосковська – з армспорту у ваговій категорії до 85 кг.

Тож за підсумками спартакіади «Сила духу» команда Дніпропетровської області посіла (третій рік поспіль) I загальнокомандне місце серед 25 команд-учасниць.

Вітаємо призерів змагань та бажаємо подальших спортивних досягнень!

За інформацією Жовтоводського відділення ФССУ.