23 серпня під звуки Гімну України синьо-жовтий стяг на флагштоці урочисто підняли поруч із будівлею виконкому Жовтоводської міської ради. Саме так місто разом з усією країною відзначило День Державного Прапора.

На церемонію урочистого підняття одного із символів нашої держави та прапора Жовтих Вод зібралися представники міської влади, депутати, керівники підприємств, установ та організацій міста, учасники АТО, громадськість, талановиті жовтоводці. Загалом – близько сотні людей. Містяни вбралися у вишиванки та принесли синьо-жовті прапорці.

Під Гімн України та гімн Жовтих Вод стяги на флагштоки підняли учасники АТО та бронзові призери обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відповідно: сержант Олексій Петренко й Анастасія Корнет та солдат Сергій Арсеменко і Масляний Вадим.

Своїми виступами присутніх перед будівлею виконкому жовтоводців порадували народний фольклорний колектив «Знахідна» БК «Родина» та випускниці музичної школи.

На завершення заходу вихованці ДНЗ №35 випустили в небо десятки жовто-блакитних кульок.

Далі у великій залі виконавчого комітету міської ради відбулися урочистості з нагоди відзначення державних свят, а також Дня міста і Дня шахтаря. Із вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Володимир Абрамов. Очільник Жовтих Вод вручив відзнаки – пам’ятні медалі «За вклад у розвиток громади» та Грамоти народного депутата України Олега Кришина, а також Подяки міського голови.

Виконуючий обов’язки генерального директора ДП «СхідГЗК» Віктор Пухальський привітав жовтоводців зі святами та вручив кращим працівникам комбінату Грамоти і Подяки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

На заході були відзначені переможці огляду-конкурсу на кращий благоустрій прибудинкової території комунального та приватного сектору.

Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв-атовців, котрі віддали своє життя за незалежність та свободу України, мир на нашій землі.

Порадували своїми виступами наймолодші члени жовтоводської громади – вихованці ДНЗ №35, а також співочі таланти міста Ганна Шкворець, родина Багдасарових, Софія Іваненко, Валерія Петрова.

Організували свято відділи освіти, культури, молоді і спорту виконкому міської ради.

Фото Н.Сірої, Т.Корсуновської.