Залучення інвестицій та створення нових робочих місць є пріоритетом для міської влади. Тож 13 січня на запрошення очільника Жовтих Вод Дмитра Ханіса до нашого міста завітали представники китайської компанії «Fufeng Group». Головна мета зустрічі – налагодження співпраці та подальша реалізація проєкту з будівництва на Дніпропетровщині заводу з глибокої переробки кукурудзи.

«Прагнемо залучати до нашого міста інвестиції задля розвитку його інфраструктури, поліпшення екологічної ситуації. Сподіваємося налагодити плідну та взаємовигідну співпрацю з іноземними партнерами», – зазначив міський голова Дмитро Ханіс.

За словами представника компанії «Fufeng Group», корпорація планує збудувати на території України завод із глибокої переробки кукурудзи шляхом біологічної ферментації. Саме у Дніпропетровщині вони вбачають великий потенціал. Адже у нашому регіоні активно розвивається металургійне виробництво та сільське господарство.

Компанія «Fufeng Group» – міжнародна компанія, котра спеціалізується на біоферментації продуктів, виготовленні амінокислот та різноманітних харчових добавок.