У пятницю, 28 червня, місто відзначило подвійне свято – День Конституції України та День молоді. Із самого ранку на жовтоводців чекали велопробіг вулицями Жовтих Вод і велозмагання, а ввечері – урочистості, святковий концерт та молодіжна дискотека у парку Слави.

За словами начальника відділу молоді і спорту виконкому міськради Олени Лауди, проведення спортивних заходів із нагоди відзначення Дня молоді вже стало традиційним для нашого міста. Щорічно до ранкового велопробігу вулицями Жовтих Вод долучається все більше жовтоводців: професійних спортсменів, велолюбителів, дітей та небайдужих містян різного віку.

Цього року учасниками спортивного заходу стали близько 50 осіб. Колона велосипедистів рушила зі стадіону «Авангард» та прослідувала вулицями Маяковського, Гагаріна, Франка, Кропоткіна, Заводська, Європейська, Хмельницького. О.Лауда розповіла, що організаторами спортивного дійства є ініціативна група велолюбителів Жовтих Вод, відділ молоді і спорту виконкому міськради. Співорганізатором виступив Жовтоводський відділ поліції, працівники якого забезпечили супровід велоколони та регулювання дорожнього руху. Захід відбувся за підтримки міського голови Володимира Абрамова та депутата Дніпропетровської облради Гілала Ісаєва.

Далі на всіх бажаючих чекали велозмагання, які цього року вперше пройшли не на вулиці Шевченка, а біля водойми у Дитячому парку. Як повідомила начальник відділу молоді і спорту виконкому міськради, за звання найкращого велогонщика змагалися близько 30 осіб у трьох категоріях: «Діти», «Дівчата», «Чоловіки».

Переможці, а саме: В.Мединська, М.Романов, М.Овчаров, С.Чередниченко, Н.Лаврухіна, А.Гориніна, А.Горинін, Є.Лаврухін, Д.Сахно, отримали Грамоти та спортивні товари, які знадобляться під час занять спортом.

Призовий фонд забезпечив відділ молоді і спорту виконкому міської ради, магазин «Європа+». Допомогу у проведенні заходу надали Криворізька станція швидкої допомоги та ПП «Здорова вода» (О.Хорольський).

Увечері святкування Дня Конституції України та Дня молоді продовжилось у парку Слави. На жовтоводців та гостей міста чекали урочиста частина, ігрова програма для дітей, концерт за участю талановитих юнаків і дівчат Жовтих Вод, а також уже відомих міських колективів.

Присутніх розважали народний хор «Веселка» БК «Родина» (кер. Т.Михайлюк), вокальний ансамбль «Перлина» Жовтоводської музичної школи (кер. С.Сахнюк), сольні виконавиці Настя Білокінь, Дарина Макаренко, Валерія Петренко, Валерія Петрова, Діана Минько. Традиційно було організовано роботу торговельних майданчиків, дитячих атракціонів, виставки виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Працював фонтан.

Під час урочистої частини заступник міського голови Єгор Харитонов вручив нагороди представникам підприємств, установ і організацій Жовтих Вод. Подяку управління молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації отримав Музиченко Олександр. Подяками міського голови було відзначено Дідук Аллу, Антоненка Геннадія, Арсеменка Сергія, Стукала Миколу, Троценка Едуарда, Худика Олексія, Бережного Олександра, Воропай Яну, Гусакову Наталію, Лучка Сергія, Толстоп’ятенка Олександра, Ільченко Ольгу, Стороженко Анастасію, Трофімову Ольгу.

Звертаючись до присутніх, Є.Харитонов у своєму вітальному слові зазначив, що 23 роки тому, а саме 28 червня 1996 року, після довготривалого обговорення депутати Верховної Ради затвердили Основний Закон країни – Конституцію України. За цей час відбулося багато змін у нашій державі, але, незважаючи на всі труднощі, українці стали прикладом мужності, незламності, рішучості, патріотизму та любові до рідного краю для всього світу.

Наостанок заступник міського голови подякував молоді, представникам громадських організацій, комунальних підприємств, закладів освіти, установ та організацій Жовтих Вод, приватним підприємцям, військовослужбовцям та усім небайдужим містянам за активну участь у громадському житті міста. Від імені міського голови Володимира Абрамова він побажав жовтоводцям міцного здоров’я, мирного неба над головою, достатку, ніколи не втрачати надії, йти до кінця, старанно та наполегливо працювати на благо рідного краю.

Яскравим та запальним акцентом вечірньої програми стали виступи груп «Массовое заражение» (м. Жовті Води), «The Madness» (м. Жовті Води), дискотека за участю Dj Zhekan1xx (м. Київ).

Організатори свята – відділ культури та відділ молоді і спорту виконкому міської ради – висловлюють вдячність за підтримку та допомогу в забезпеченні громадського порядку протягом заходу Жовтоводському відділу поліції та охоронній фірмі «Бекет».

Фото М.Котової, О.Родька.