28 червня з нагоди відзначення 22-ої річниці Конституції України на спортмайданчику другого мікрорайону відбулися спортивні змагання на витривалість та м’язову силу «Жовтоводський «StrongMan». Про те, як вони пройшли, розповіли у відділі молоді і спорту виконкому міської ради.

За словами начальника відділу молоді і спорту виконкому міської ради Олени Лауди, проведення силових багатоборств на витривалість та м’язову силу з нагоди відзначення Дня Конституції України стало вже традиційним для нашого міста. Щороку до спортивного дійства долучається все більше жовтоводців. Цьогоріч у спортивних змаганнях взяло участь 62 особи. За першість у трьох видах та чотирьох вікових групах боролися не лише хлопці, а й дівчата.

О.Лауда розповіла, що організаторами цих змагань є відділ молоді і спорту виконкому міської ради та магазин «Моноліт» (Сергій Коряулін). Співорганізаторами виступили ФОП Грабовенко Костянтин, ДЮСШ, ФОЦ ДП «СхідГЗК», приватне підприємство «Здорова вода» (Олександр Хорольський). Медичний супровід змагань забезпечила Криворізька станція швидкої допомоги.

Також Олена Лауда висловила вдячність спонсорам, без допомоги яких не відбулися б ці змагання. Це – магазини «Моноліт» (Сергій Коряулін) та «Бекон» (Віктор Кетов), приватний підприємець Сергій Аврахов, компанія «Екосвіт» (Дмитро Понурко). Окрему подяку за підтримку усіх спортивних ініціатив у Жовтих Водах начальник відділу висловила міському голові Володимиру Абрамову, а також управлінню ЖКГ Жовтоводської міської ради – за організацію прибирання території, де проводилися змагання.

За підсумками змагань призові місця посіли:

I. Вікова група до 15 років:

«Кросфіт» (виконання певного комплексу вправ за мінімальний час): I місце здобув Озеров Кирил (1,39 хв.);

– «Підтягування на перекладині»: I місце посів Бурлаєв Ігор (35 підтягувань).

II. Вікова група 16-30 років:

«Кросфіт»: на I місці – Ніконенко Олександр (0,57 хв.);

– «Віджимання»: I місце здобув Зайцев Данило (49 віджимань);

– «Підтягування на перекладині»: I місце посів Ніконенко Олександр (49 підтягувань).

III. Вікова група 31-45 років:

«Кросфіт»: I місце здобув Міщенко Ростислав (1,29 хв.);

– «Віджимання»: на I місці – Волков Олексій (41 віджимання);

– «Підтягування на перекладині»: I місце посів Міщенко Ростислав (24 підтягування).

IV. Вікова група 45+:

– «Віджимання»: на I місці – Коваленко Ігор (68 віджимань);

– «Підтягування на перекладині»: I місце посів Коряулін Сергій (23 підтягування).

V. Категорія «Дівчата»:

– «Кросфіт»: I місце здобула Тамаргалій Анастасія (2,12 хв.);

– «Віджимання»: на I місці – Кандиба Анастасія (25 віджимань);

– «Підтягування на перекладині»: I місце посіла Тамаргалій Анастасія (12 підтягувань).

Переможців у всіх вікових групах нагородили медалями, грамотами, грошовими призами (в абсолютній першості) та спортивними товарами, які знадобляться під час тренувань.