Щороку в третій четвер травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. У цю святкову дату, яка цього року припала на 16 число, жовтоводці у парку Слави на центральній алеї від вул. Гагаріна до пам’ятника Героям визвольної війни українського народу 1648-1654 років оновили малюнок у вигляді української вишиванки.

За словами начальника відділу молоді і спорту виконкому міськради Олени Лауди, акція «Нас єднає вишиванка» проходить у Жовтих Водах учетверте. Цього року орнамент було повністю змінено. Для нової «вишиванки» обрано характерний для Центральної України візерунок. Основними кольорами малюнку є червоний, чорний та білий.

О.Лауда подякувала усім причетним до організації та проведення акції стрит-арту. Це, зокрема, відділ молоді і спорту та відділ культури виконкому міськради (ініціатори та організатори заходу), управління ЖКГ та КП ВЖРЕО (підготовка алеї до нанесення макета малюнку «вишиванки»), члени Молодіжної ради (розмітка та оновлення «вишиванки»), учні загальноосвітніх навчальних закладів міста та студенти Жовтоводського педколеджу (участь у відновленні орнаменту).

Захід відбувся за підтримки міського голови Володимира Абрамова.

Начальник відділу молоді і спорту розповіла, що як і у попередні роки, фарбу для оновлення малюнку у вигляді української вишиванки було придбано коштом міського бюджету та фінансової допомоги небайдужих містян і підприємців Жовтих Вод. Олена Лауда розповіла, що цього року вперше одним зі спонсорів акції «Нас єднає вишиванка» виступила БО «Благодійний фонд Кришина Олега Юрійовича».

Фото М.Котової.